Prosím nedotýkat se a raději nemluvit .....

18. prosince 2016 v 12:26 | Henry.A
Společnost a davy lidé ze mě dělají prvotřídního cholerika . Nesnáším když se mě dotýkají cizí lidé , vlastně mi to není moc příjemné ani u těch , která znám ... pokud to není přítel , nebo V . A pokud na mě mluví , jsem naštvaný , známe se ? ne ! tak mě nechte , neptejte se mě na nic a nechtějte si povídat o zbytečnostech . Cítím se ve společnosti zle , vlastně i ve společnosti " rodiny" zda se tomu tak dá říkat . Vždy jsem snil o rodině ve , které se jednotlivý členi podporují , znají a mají se rádi , ale to je scifi , ...
Dostal jsem zápočty z malby rozšiřující i z rozšiřující kresby , a zahřálo mě i to , že jsem jediný . Test z německého jazyka jsem psal , ale jak dopadl ještě nevím ... ale zřejmě budu muset ještě jednou ... jak já tu němčinu nesnáším !
Příští týden jedu do školy jen jednou a naposledy na výuku v tomto semestru . Utíká to velice rychle .
Můj bratr se včera odstěhoval , pomáhám mu ještě odnášet nějaké věci a nádobí , ale už tu není ... konečně se vyspím bez jeho chrápání . Přeji mu , aby mu to vyšlo , ale nevím nevím ... jeho přítelkyně je těhotná a ten byt je malý a dle mého je tedy hrozný a já bych tam nebydlel a zvláště ne , za ty peníze .
Ale je to jeho rozhodnutí , snad mu to tam dnes učiním trochu útulnější , nesu závěsy a nějaké doplnky .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 18. prosince 2016 v 21:10 | Reagovat

Asi vidím rodinu stejně jako ty. Já bych se zase dotýkala všem xD. Nebo řekněme to tak, že se ráda dotýkám klientů v práci (pracuju jako pečovatelka, dotýkám se jich když je oblékám, beru je za ruku když jdeme do jídelny atd..)
Někdy i cizích lidí, ale pokud jsou to muži. Doteky žen nijak moc nemusím.
Ale jsou i lidé od kterých mi jsou doteky nepříjemné a vůbec i jejich společnost a já udělám všechno proto, abych se od nich dostala co nejdál. I kdybych musela jít třeba do jiného obchodu xD.

2 Joina Joina | Web | 21. prosince 2016 v 17:22 | Reagovat

Abych se přiznala, taky nemám ráda, když se mě dotýká někdo cizí, ale od rodiny mi to jakš takš nevadí...
K zápočtem, skvělá práce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.