Žádný stres....

15. května 2017 v 22:07 | Henry.A
Malý kraken , byl překvapivě moc hodný . Jeden jsme s Julčou šli do ekocentra podívat se na zvířata , jen my dva , moc se jí tám líbilo , pak na zahradu , kde si hrála sama a tancovala , doma se vykoupala , udělal jsem tousty a dal ji oblíbený puding , pustil koralínu a dal jí spát. To se jí moc nechtělo , usnula až v jedenáct večer . Učil jsem později , v pondělí odjela vcelku brzy , já se učil , četl slash .... a mám výbornou zprávu ke svému velkému údivu jsem v úterý zápočtový test zvládl na první pokus . Mám z toho radost . Ted se učím na stredeční test z psychologie práce , takové hloupé....
Můj bratr se zase vrátil , budu já mít klid ? Dnes jsem se z toho dokázal i nezhroutit , téměř , je hrozný ... jak se z něm mohl stát takový hajzl . Už aby bylo stěhování za námi , s Mignonem se budeme stěhovat , ale nejdříve musíme sehnat v Ikeii nabýtek , vymalovat atd a hlavně musím dokončit vzdělání . Což už bude brzo .
Těším se a trochu se obávám , ne nadarmo mi říká Seve , umím být opravdu velmi nevrlý a tvrdohlavý a hlavně uzavřený .
No , proto mě , ale miluje ... takže ..... žádný stres .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melissa Melissa | Web | 19. května 2017 v 0:21 | Reagovat

Henry,gratuluji Ti k zápočtu:)Všechno jsi zvládl-zápočtový test i hlídání rozmazlené holčičky:)Myslím,že až se odstěhuješ,bude to pro tebe lepší a určitě ti to bude svědčit.Navíc budeš mít vedle sebe člověka,který tě miluje takového jaký jsi a to je přece super,ne:)?Držím ti palce k dalším zkouškám:)No stress:)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.