Pokřivená optika 8.část

23. června 2017 v 22:35 | Henry.A
Dál si psali smsky a emaily, blížil se nový rok. Přáli být si spolu a tak Isak plánoval, že řekne matce, že jde ven s přáteli, problém byl v tom, že přátelé žádné neměl. Bude jí muset lhát, což mu sice není příjemné, ale pravdu říct nemůže.
"Mami? " " Ano? "
"Zítra jsou oslavy nového roku a mě napadlo, že bych šel ven? ""
"Ven a s kým? "
" Na vánočním plese ve škole jsem se s někým sblížil a napadlo mě, že budeme trávit spolu nový rok a více se poznáme "
"Isaku? Ty sis našel děvče ? "
" No ….. ano , budu s Linneou "
" Linnea je ta drobná dívka s hnědými vlasy , co s tebou chodí do třídy ?"
" Ano mami , je milá ""
"Dobře a kam půjdete ? nebo budete u ní doma? "
"Nejdřív ven , hlavně na ohňostroj a pak budeme asi u ní ""
"Dobře , tak se hlavně bav , mám z tebe radost ."
"Děkuji ti "
Isak vyběhl po schodech do pokoje , aby Henrikovi napsal , že přijde a , že se moc těší . ¨
Odpověď přišla velmi rychle " těším se můj drahý , až tě uvidím a obejmu"
" Příjdu v šest ano ? pomůžu ti s přípravami jídla a tak "
" Skvělé , využiji tvé služby , když se tak nabízíš "
Isak nemohl dospat, po probuzení zaběhl do rutiny, snídaně, četba a dokonce si trochu povídal s mámou a pomohl jí s jídlem. Čekala kolegyně z práce na oslavu. Když byl na odchodu popřála mu krásný večer, bylo jí trochu líto, že to neoslaví spolu, ale chápala , že chce být s dívkou .

Jídlo připravili ve dvou rychleji, povídali si a večer příjemně plynul . Henrik navrhl , že by mohli pustit hudbu , vybral tedy něco co má rád a doufal , že jeho společníkovi se to též bude líbit , ztlumil trochu zvuk, aby je hudba nerušila , jen příjemně doplňovala atmosféru . Nejdříve pustil desku ghost a zjistil tak , že je Isak má též rád . Nalil každému sklenku a usadili se na pohovku . Henrik měl sice zlomenou ruku , ale to mu nebránilo , natáhnout se ke svému miláčkovi a prsty mu vplést do havraních vlasů , políbil ho , nejprve opatrně , něžně a poté s vášní , jejich jazyky se propletly a občas unikaly vdechy plné touhy. Isak se posadil poradci obkročmo na klín , aby k němu byl blíž . na tváři jej občas škrábaly vousy (Henrik nosil slušivou bradku ) Zvyšovalo to jeho vzrušení , rozepínal knoflíčky aby tak odhalil mužovu hrud , ten následoval jeho příklad a přetáhl mu tričko přes hlavu. Vzápětí mu Henrik obkroužil jazykem bradavku a jemně jí dráždil , chlapec vzdychal a nechal si zulíbat celou hrud. Henrik se na chvíli odtáhl , vychutnával si pohled na svého milého zrudlého vášní , naběhlé rty od líbání a lesk v očích . Opatrně se dotkl pásku jeho kalhot a Isak ho následoval , oba se ocitli nazí na pohovce , třeli se o sebe a pomalu se líbali , chtěli si vychutnat každičkou chvilku , kterou spolu stráví . Poradce si prolíbával cestičku od krku až k podbřišku , pohlédl nahoru do Isakových očí , které mu dávaly tichý souhlas s tím co se chystal udělat. Olízl tedy špičku jeho penisu a začal jej dráždit, sál a pohyboval rytmicky hlavou , aby ho dovedl až k vytouženému vrcholu . Isak sténal a přirážel do jeho úst , dokud neexplodoval v orgasmu a Henrik vše spolykal . Usmál se na chlapce a ten mu úsměv opětoval , celý zářil .
Henrik si lehl, Isak se přehoupl přes něj a natáhl se na něj , kradl mu z úst polibky a rukou směřoval k jeho erekci , nejdříve se ho dotkl opatrně , poté se rozhodl Henrika napodobit a vzal ho do úst , steny které z Henrika vycházely jej povzbuzovaly a chtěl svému příteli poskytnout stejné potěšení jakého se dostalo před chvílí jemu . Netrvalo dlouho a Henrik vyvrcholil . Společně odpočívali na pohovce , ani jeden nechtěl prolomit to krásné ticho . Usmívali se . " Je to s tebou nádherné " pronesl po chvíli Henrik " S tebou jsem šťastný " obrátil se na něj Isak s úsměvem . Hladili se a hleděli si do očí , vychutnávali si vzájemnou blízkost , dokud nedostali hlad.
Oblékli si spodní prádlo, a rozhodli se něco sníst.

Maria ( Isakova matka) s kolegyněmi se rozhodli , že půjdou na ohňostroj , bylo to spontánní a napadlo jí , že pokud tam syna najde , mohou si popřát šťastný nový rok. Nikde ho neviděla , ale bylo tam hodně lidí . Když si již myslela , že ho neuvidí , spatřila Linneu .
" Ahoj Linneo ! Kde je Isak ? " " Ahoj , to nevím " " Jsem jeho máma , říkal , že jde ven s tebou " " Vážně ? ale my se spolu ani moc nebavíme , proč by chodil ven se mnou ? " " ty s ním nechodíš ? " " ne , to tedy nechodím "
Mariu to znejistělo , ale bylo evidentní , že jí syn lhal , kde tedy je ?
Na ohňostroj se dívali z terasy, tiskli se k sobě, políbili se a popřáli si krásný nový rok. Henrik se nemohl odtrhnout od těch hebkých rtů . Po nějaké době vlezli promrzlí zpět do bytu. Jakob na ně vesele štěkal, ohňostroje se naštěstí nebál.
" Dal bych si horkou sprchu hmmm , co ty na to? Přidáš se? "
"Ovšem, že ano, mohl by si uklouznout v koupelně , jistější bude když tam budu " zvonivě se zasmál a následoval ho do malé místnosti . Vlezli nazí do sprchového koutu , místa tam bylo pro oba dost. Henrik Isaka namydlil, mýdlo vonělo překrásně po cedrovém dřevu a bergamotu, působilo působivě na smysly. Vtiskl mu polibek , dlouhý , vášnivý, dech beroucí . Jejich těla reagovala , Henrik z nich smyl zbytky mýdla a pěny , když je osušil , líbal Isaka a pomalu se přesouvali do ložnice , svalil jej na postel , spatřil v chlapcových očích nejistotu a zmatek , nechtěl ho znervóznět " Miláčku neboj , to že jsme v posteli neznamená , že budeme dělat cokoliv co si nebudeš přát , jen si mi to zdálo pohodlnější než můj gauč " Bylo vidět , že se chlapci trochu ulevilo a pohodlně si lehl , Henrik uchopil jeho penis do ruky a během polibků jej vzrušoval , Isak napodobil jeho jednání , oba muži těžce oddychovaly a třeli se o sebe v rytmu toho druhého , polibky přešly do hladových a potřebných , tempo se zvyšovalo a Isak vyvrcholil první na břicho svého milovaného , ten jej brzy následoval . Henrik se převalil na záda a přivinul si chlapce do náruče , oba se usmívali .
" tak myslím, že jít znovu do sprchy pouze za účelem očisty je dobrý nápad "
Po sprše se přesunuli zpět do postele, Isak se přitulil a poslouchat tlukot srdce muže , kterého si zamiloval až nakonec usnul ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melissa Melissa | Web | 13. července 2017 v 0:51 | Reagovat

Noční erotické čtení...No,to tedy byla síla...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.